List of products by brand CEST PHARMA

DROJDIE de BERE

B.D.C. (600g)

CEST PHARMA
60,00 lei
Contine DROJDIE DE BERE cu valoare biologica ridicata, bogata in proteine si aminoacizi esentiali. Mod de administrare: o lingura de supa la 1 kg de mancare, umectate in prealabil cu Garlic Oil. • concurs, reproductie, naparlire: 1-2 ori pe saptamana.
ULEIURI

Garlic Oil (500ml)

CEST PHARMA
85,00 lei
Ulei de usturoi. Administrare: 5ml / 2kg hrana, de 2-3 ori pe săptămână.
RECUPERARE DUPA CONCURS

Gluca Cest (600g)

CEST PHARMA
65,00 lei
Tonic general si recuperator dupa concursuri. Administrare: 5g (1 masura) / 2 l apă de baut, la intoarcerea din concurs.
sistem DIGESTIV

Tricogo New (1000ml)

CEST PHARMA
155,00 lei
TRICOGO NEW este un produs natural, folosit pentru prevenirea tricomonozei, coccidiozei și a altor infecții. Împiedică secreția de mucilagii în zona nazo-faringiană. Are efect pozitiv asupra nutriției. Administrare: 1,2 linguri / zi / 2 litri apă de baut. În zilele dinainte și după concurs: 1 lingură / 1 litru apa de baut.
ELECTROLITI

Electrolit (600g)

CEST PHARMA
75,00 lei
Pudră rehidratantă cu electroliți și glucoză pentru restabilirea echilibrului electrolitic și a nivelului de pH din sânge, prevenirea deshidratării și accelerarea recuperării după concurs. Administrare: 5g /1 litru apă de baut, 2 zile înainte de concurs și 2 zile după concurs.
PREGATIRE PENTRU CONCURS

TopForm (500ml)

CEST PHARMA
155,00 lei
Produsul este indicat porumbeilor supuși unui efort fizic deosebit. Concursuri: - viteză-demifond: 2-3ml / 1 litru apă de baut, ultimele 2-3 zile, inclusiv în ziua îmbarcării. - fond: 3-4ml / 1 litru apă de baut, ultimele 3-4 zile, inclusiv in ziua îmbarcării. - maraton: 4-5ml / 1 litru apă de baut, ultimele 4-5 zile, inclusiv în ziua îmbarcării.
PROBIOTICE

Biotics (600g)

CEST PHARMA
115,00 lei
Biotics are in compozitie bacterii prebiotice și probiotice. Administrare: 5g (1 masura) / 1 kg hrana.
ULEIURI

Healthy Oil (500ml)

CEST PHARMA
160,00 lei
HEALTHY OIL este un mix unic din 10 uleiuri diferite, care accelerează conversia grăsimilor în energie, imbunătăţeşte funcţia respiratorie şi circulaţia sanguină, este protector hepatic.Administrare: 5ml (1 linguriță) amestecate cu 1 kg hrana.

Acest website folosește cookie-uri pentru a furniza vizitatorilor o experiență mai bună de navigare și servicii adaptate nevoilor și interesului fiecăruia. Puteți consulta politică noastră de confidențialitate aici. Continuarea navigării reprezintă acceptul dvs asupra folosirii cookie-urilor.